Velká oceánská cesta ve dvoudenním výletu – část II

Velká oceánská cesta ve dvoudenním výletu – část II

Klikněte zde pro přečtení: VELKÁ OCEÁNSKÁ CESTOVÁNÍ V 2 DNEŠNÍCH TRIPECH – JSEM ČÁST

 

Takže další den jsme pokračovali v cestě z Appolo Bay. Pokud máte více času, nezapomeňte na vyhlídky nad městem a v údolí Barham, které jsou velkolepé.

Pěkná ranní procházka v Maist Rest

Ještě brzy ráno jsme dorazili do Maist Rest, která je pouhých 20 minut jízdy kolem zátoky Apollo, takže jsme se rozhodli projít mezi deštným pralesem. Jedná se o snadný 20-30 minutový okruh procházky přes nádherný sub-mírný deštný prales. Můžete zde prozkoumat horské popelníky, staré stromové kapradiny a bublinkové potoce, aby to opravdu krásná procházka. A upřímně, byla to opravdu osvěžující procházka ráno.

 

Využijte zážitku Eco-Tour v Otway Fly Tree Top Walk

Jedním z bodů, které nemusíte chybět v případě, že máte více času na výlet, je Otway Fly Tree Top Walk. Jedná se o 1 hodinu dlouhý zážitek z deštného pralesa, který je přibližně 2 kilometry celkem a je vybaven chodníkem koruny koruny stromů, který vás zavedie přímo do korun stromů. Je to nejdelší a nejvyšší chodník svého druhu na světě. Tam jsou poplatky za své zkušenosti a potřebujete asi půl dne na to. Můžete také přijet Zip Line Eco-Tour, což je 2 hodiny a půl plno vedené zážitky a je dobré si ji rezervovat předem a znovu. Máte-li na této cestě více času, můžete navštívit Triplet Falls, 1 hodinu procházku, kde se třemi kaskádami hromadí kolem výhledové plošiny. Pokud máte tedy více než 2 dny, určitě to udělejte, jinak pokračujte v cestě k dvanácti apoštolům.

Navštivte slavnou oblast dvanácti apoštolů

Dvanáct apoštolských regionů je slavné mořské stohy Victoria West West. A potřebujete alespoň 2 hodiny k prozkoumání této nádherné oblasti, ale doporučuji vám, abyste měli skutečně alespoň půl dne. Je to naprosto úžasná oblast a je toho mnohem víc, než můžete očekávat v první chvíli. V dalším článku o tom budu mnohem více vysvětlovat. Ale pokud máte jen pár hodin a pokud je počasí hezké, nenechte si ujít nádherný západ slunce, ačkoli Dvanáct apoštolů je nádherné kdykoliv během dne.

Na cestě zpět do Melbourne

Pokud nemáte více než dva dny na této cestě po Dvanáct regionech Apoštolů, je čas vrátit se do Melbourne a pokud cestujete do vnitrozemí přes Colac, zkrátíte čas cesty o 1-2 hodiny. Tak vám to doporučím. Velký Ocean Road skutečně pokračuje až do Allansfordu, ale pokud nemáte více času, nemá smysl pokračovat až do konce a je čas vrátit se přes Colac. Colac je opravdu pěkné město také s pěkným jezerem a ptačí rezervací, pěkným parkem a mnoha možnostmi na večeři, takže si můžete užít svůj čas tam před vámi, abyste se vrátili do Melbourne. Máte-li týden, můžete zvážit myšlenku zůstat nějaký čas v krásném kempu u jezera, kde si můžete rezervovat pěkný bungalov v lese s úžasným výhledem na jezero.

 

Klikněte zde pro přečtení: VELKÁ OCEÁNSKÁ CESTOVÁNÍ V 2 DNEŠNÍCH TRIPECH – JSEM ČÁST

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *