O mně

O mně

Co je FOSS?

Gullfoss, Iceland

V islandském jazyce „Foss“ znamená „vodopád“. Žila jsem na Islandu po dobu 4 let a mé zkušenosti tam mě změnily. Setkal jsem se s mnoha přáteli a dokonce i s rodinou na velkou část mého aktivního života, takže Island bude vždycky velkou součástí mého srdce. Žiji v opravdu izolovaném prostoru na jižním Islandu mezi největším národním parkem Skaftafell a ledovcovou lagunou Jokursarlon. Když jsem tam přišel, příroda byla čistá, krásná a stále nedotčená lidským vlivem. Žila jsem na jiné planetě.

Svartifoss, Iceland

Úplně jiný svět, než jsem znal až do tohoto okamžiku. Milovala jsem cestování po Islandu, protože je opravdu krásná a všude tam jsou tisíce silných a úchvatných vodopádů. Pokaždé, když jsem šel co nejblíže k vodopádům, abych se mokrý z mlhy. Tímto způsobem jsem byla součástí přírody, tak krásná, tak čistá, tak silná. Můžete vidět vodopády v místech, kde se úplně změní topografie Země – obyčejně se tvoří v horní části řeky v strmých horách a bez ohledu na to, jak nečekaná změna toku vody vytváří krásný vodopád, který fouká vaši mysl. Po vodopádu voda stále protéká klidně a snadno údolím. Přesně tak jde život. Každý musí projít velkou změnou, aby jeho život pokračoval mnohem lépe, mnohem klidnější. Island byl můj vodopád, takže teď můj život běží hladší než dříve. Neuvědomil jsem si to, ale než jsem tam šel, můj život byl zmrzlý v ledovci na vrcholu hory a roztavil se a začal procházet velkou změnou vodopádu, aby se nyní mnohem snazil a hladil.

Pokaždé, když jsem blízko k vodopádu, beru část silné mlhy a je mým zdrojem života a moci, abych následoval všechny své cíle.

The POWER Of  The FOSS

Takže MY WORLD FOSS je MOJE SVĚTOVÝ WATERFALL, z něhož se každý může inspirovat a může si vzít část mlhy silnější, aby mohl pokračovat ve svém životě. Doufám, že Můj SVĚT FOSS by mohl být zdrojem života pro každého, kdo přistane na mém blogu a kdo hledá inspiraci žít úžasný život.

 

 

KDO JSEM?

 

Jsem Mariya z Bulharska a jsem dobrodružný člověk, který je inspirován životem plným zajímavých a náročných možností. Proto jsem ve svém životě žil ve čtyřech zemích – Bulharsku, Islandu, Spojeném království a USA.

KDE BYLO JSOU?

Cestoval jsem do 40 zemí, jako je Mexiko, Singapur, Thajsko, Spojené arabské emiráty, Katar, Malajsie, Nový Zéland, Austrálie, USA, Francouzská Polynésie, Barbados, Antigua a Barbuda, Svatá Lucie, Indonésie, Nizozemsko, Dánsko, Francie, Itálie, Německo , Španělsko, Belgie, Lucembursko, Monako, Turecko, Řecko, Kosovo, Chorvatsko a mnoho dalších. Již jsem udělal svůj první kruh po celém světě a v životě jsem zažil 48 hodin denně. Moje vášeň cestovat je hlavním důvodem pro plánování a prozkoumání co nejvíce zemí na světě a vždy mám plán na další příjezd.

Moorea, French Polynesia

MY SOUVISLOSTI A PROČ MÁM PŘÁTÍM CESTOVAT?

Moje rozmanitá pracovní zkušenost jako odborník na politické kampaně, scénárista v televizním programu, manažer v on-line společnosti a pomocný manažer hotelu je důvodem k tomu, abych mi poskytl skvělou příležitost prozkoumat nové oblasti, rozvíjet své dovednosti a získávat cenné Zkušenost, která mě zvědavější o životě. Mám magisterský titul v diplomacii a mezinárodních vztazích, takže rád zkoumám různá místa a žiji v multikulturním prostředí.

Jako studentka jsem také cestoval přes různé pracovní a cestovní programy, které byly úžasným způsobem, jak těšit život v tomto období. Tyto programy jsou nádherné rozhodnutí navštívit zajímavé země a být blízko k vzrušujícím kulturám a pozorně sledovat jejich způsob života. Takže se vždy snažím najít nejlepší způsob, jak cestovat podle svých finančních možností navštívit všechny nádherné destinace, které jsem sníval

Cestuji po všech možných cestách a úrovních. Už jsem zažil rozpočtové výlety a pět úvodních úžasných prázdnin v nejlepších destinacích a pokaždé, když organizuji a řídí vše, mohl bych být užitečný s radami a tipy pro různé vzrušující místa. Mohla bych vám doporučit obě – ​​na jedné straně hezké a roztomilé tábory, batůžkáře a dokonce i místa na spaní v autě, ale na druhou stranu pět hvězdiček způsoby, jak trávit čas ve velkých destinacích. Mohl jsem vám slíbit, že bez ohledu na to, jak budete cestovat, vždy existují perfektní řešení pro každý rozpočet a každý cíl. Pokud existuje touha, je vždy řešení, jak to udělat. Takže sen a prostě si užívejte život 🙂